Kumbağ Öğretmenevi

Kumbağ Öğretmenevi

Tekirdağ şehir merkezine 15 km uzaklıkta olup 26 adet iki kişilik odası ve 2 adet suit oda bulunmaktadır.Otelimiz kaloriferli olup yaz kış hizmet verebilecek özelliktedir.Toplam 52 yatak kapasitesi olan otelimiz gerektiğinde ek yatak ilave edilerek 70 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.  10 odamızda sabit çocuk yatağı vardır.

Her oda deniz manzaralı olup balkonludur.

Odalarımızda klima, buzdolabı, uydu yayınlı tv, sıcak su, banyo, tuvalet bulunmaktadır.

Tesisimizde 1 adet lokal,2 adet bilardo masası,120 kişilik kapalı restaurant  100 kişilik açık hava alakart hizmeti veren  restaurantımız bulunmaktadır.

Ayrıca küçük bir plaj ve 27 metre uzunluğunda iskele ve duş hizmetimiz tüm konuklarımıza ücretsizdir.

Kamp döneminde her gece canlı müzik hizmeti verilmektedir.

TELEFONUMUZ : 0282 283 52 52

FAKS NUMARAMIZ : 0282 283 57 31

POSTA ADRESİMİZ : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ADRESİMİZ : GARANTİ BANKASI TESİSLERİ YANI KUMBAĞ/TEKİRDAĞ

Arzum öğretmen evi il özel idaresi tarafından 1968 yılında yaptırılmıştır. İki yıl il özel idaresi tarafından işletilmiş ve 1970 yılında özel kişi olan Ali İhsan ANIL ve oğullarına kiralanmış 1987 yılına kadar işletilmiştir.Bu tarihten itibaren bina Milli Eğitim Müdürlüğüne Encümen kararıyla devredilmiş ve halen Dinlenme kampı ve öğretmen evi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Eğitimcilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak,kaliteden ödün vermeyen,müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Öğretmenlerimizin , bakanlık merkez ve taşra teşkilatı personelinin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak , otelcilik - turizm alanında eğitim gören ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkıda bulunmak ve bununla birlikte üyelerimizin dinlenme,yeme - içme,sosyal ve moral ihtiyaçlarını karşılamak,dayanışma içinde olmalarına katkı sağlamaktır.

Yorumlar   

 
0 #1 profile 01-11-2018 15:05
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

 

Yorum ekle

Yorumunuzu yazarken lütfen dikkat!
1-)Türkçemize lütfen dikkat edelim.
2-)Konuyla alakasız yorum yazmayalım.
3-)Tehdit edici,küfürlü,müstehcen,kaba,nefret dolu yorum yapmayalım.


Tekirdağ Kumbağ

Balıkçı Köyü Kumbağ Tatil Köyü Ganos dağlarının marmara kıyılarında kurulmuş,tarihi oldukça eskiye dayanan küçük bir balıkçı köyüdür. Kumbağ Konaklama Kumbağ'da Konaklama fiyatları her bütçeye uygun olup yeterince konaklama tesisleri mevcuttur.Günlük evler Apart Daireler Oteller Pansiyonlar Yazlık Evler ve Villa tarzı konutlarla ile turistlere hizmet vermektedir. Kumbağ Tatil Beldesi Kumbağ'ın avantajı İstanbul Çanakkale Kırklareli ve Edirne gibi şehirlere yakınlığı ile bilinen Kumbağ Tatil Beldesi yaz aylarında bir çok insanın gözde tatil köylerinden biri olmaktadır. Kumbağ Kumsalı Tekirdağ il merkezine 13 km. uzaklıkta olan Kumbağ,önemli bir turizm merkezidir.Kuzey rüzgârlarına kapalı olan Kumbağ’ın geniş kumsalları doğal plaj özelliğindedir. Yamaç Paraşütü Kumbağ'da ormaniçi dinlenme tesisleri başta olmak üzere yörede çeşitli turistik tesisleri ve halk plajları bulunmaktadır. Kumbağ Su Sporları Kumbağın ilerisinde uçmakdere taraflarında zıpkınla dalmaya ve su sporlarına uygun bölgelerimizdendir.Kumbağ'da Su kayağı Rüzgar Sörfü Scuba diving gibi su sporlarının yanında tracking,biking,yamaç paraşütü gibi doğa sporları yapmanızda mümkündür.