Acı Haberle Yıkıldılar

Acı Haberle Yıkıldılar.

 Tekirdağ'da, denize giden ve yüzme bilmeyen 12 yaşındaki Doğan boğularak yaşamını yitirdi.

Tekirdağ'da, serinlemek için ailesinden habersiz tek başına denize giden ve yüzme bilmeyen ilköğretim 7'nci sınıf öğrencisi 12 yaşındaki Doğan Yörük, boğularak yaşamını yitirdi. Eve dönmeyen oğulları için jandarmaya kayıp ilanı vermeye giden aile acı haberle yıkıldı.

Olay, merkeze bağlı Kumbağ beldesinde meydana geldi. Şarköy ilçesine bağlı Beyoğlu köyünde ailesinin yanında ikamet eden Doğan Yörük, gezmek için şehir merkezinde bulunan dayısının yanına geldi. Yörük, dayısının evinden ayrılarak kimseye haber vermeden sabah saatlerinde merkeze bağlı Kumbağ beldesinde denize girdi. Yüzme bilmeyen Yörük, tek başına açıldığı denizde boğuldu. Yörük'ün cansız bedeni boğulduktan bir saat sonra sahile vurdu. Vatandaşlar tarafından denizden çıkarılan Yörük'ün boğularak öldüğü anlaşıldı.

DENİZE GİRMEYE DEVAM ETTİLER

Jandarma ekipleri ceset etrafını güvenlik şeridiyle kapattı. Vatandaşların Yörük'ün cesedinin yanında hala denize girmeye devam ettiği görüldü. Yörük'ün cesedi cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma ekipleri kimliği olmadığı için ismi bilinmeyen Yörük'ün ailesini aramaya başladı.

ACI HABERLE YIKILDILAR

Çocuklarının akşam eve dönmemesi üzerine baba Kadir ve anne Sevgi Yörük, Şarköy İlçe Jandarma'ya kayıp ilanı vermeye gitti. Anne ve baba jandarmada aldıkları acı haberle yıkıldı. Yörük'ün cesedi otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yorumlar   

 
0 #1 profile 01-11-2018 08:31
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

 

Yorum ekle

Yorumunuzu yazarken lütfen dikkat!
1-)Türkçemize lütfen dikkat edelim.
2-)Konuyla alakasız yorum yazmayalım.
3-)Tehdit edici,küfürlü,müstehcen,kaba,nefret dolu yorum yapmayalım.