Engelsiz Tatil-Yaz Kampı Kumbağ'da

Engelsiz Tatil-Yaz Kampı Kumbağ'da

Türkiye Sakatlar Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi 4.Geleneksel yaz kampı özürlülerin her türlü ihtiyaçlarına çözüm üretiyor.

Tekirdağ-Kumbağ merkezde,TSD Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Rabia EKİNCİ önderliğinde ve Başkan Yardımcısı Ahmet GÜRLEVİK'in yönetimini yaptığı "Engelsiz Tatil-Yaz Kampı" deniz kenarında 20 adet çadır ile 3 aylık sürede 50 'şer kişilik guruplarla, birer haftalık devreler halinde 600 özürlü ve özürlü yakınını bir araya getirecek,birbirlerini yakından tanıma ve kaynaşma imkanı sağlayacaktır.

Kampı ziyarete gelen İstanbul Özürlülerspor Kulübü Başkanı Ahmet KORKMAZ,Kulüp Müdürü Nail KARABULUT,Genel Kaptan Remzi ÖZCAN ve İSÖS Gönüllüsü ALO AFİŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali GÜNDÜZ kamp sakinleri ile beraber güzel bir gün yaşadılar.

TSD Gaziosmanpaşa Şubesi Başkan Yardımcısı ve kamp sorumlusu Ahmet GÜRLEVİK " Gönüllü arkadaşlarımızla bereber,özürlü kardeşlerimize hizmet vermekten mutluyuz.Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri de kampımızda sağlanmakta,hafta da bir gün, piyanist SERTAÇ tarafından canlı müzik konseri verilmektedir.Herkese kapılarımız açıktır " dedi.

Yorum ekle

Yorumunuzu yazarken lütfen dikkat!
1-)Türkçemize lütfen dikkat edelim.
2-)Konuyla alakasız yorum yazmayalım.
3-)Tehdit edici,küfürlü,müstehcen,kaba,nefret dolu yorum yapmayalım.