Mürefte Karakol Komutanına Veda Yemeği Verildi

Mürefte karakol komutanı'na veda yemeği verildi

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi Mürefte Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Veda yemeğine Kaymakam Zekeriya Güney, Cumhuriyet Savcısı Gürhan Haskırış, Mürefte Belediye Başkanı İlhan Koçer, Sahil Güvenlik Botu Komutanı Mustafa Alçı, köy muhtarları ve...

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi Mürefte Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Başçavuş Ayhan Baydur'a, Eriklice köyünde bir restoranda veda yemeği verildi

Veda yemeğine Kaymakam Zekeriya Güney, Cumhuriyet Savcısı Gürhan Haskırış, Mürefte Belediye Başkanı İlhan Koçer, Sahil Güvenlik Botu Komutanı Mustafa Alçı, köy muhtarları ve davetlilerle katıldı.

Kumbağ Karakol Karakol Komutanlığına atanan, Baydur, veda yemeğinde yaptığı konuşmada, çocuklarının eğitim durumu nedeniyle tayin istediğini, Tekirdağ, Kumbağ Karakol Komutanlığına görevlendirildiğini ifade ederek "İki yıldır görev yaptığım Mürefte Karakol Komutanlığından ayrılıyorum. Bu iki yıl boyunca görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık."dedi.

Kaymakam Zekeriya Güney de yaptığı konuşmada, J.Kd.Başçavuş Ayhan Baydur'un görev yaptığı sürede, kurumlar ve vatandaşlarla olan ilişkilerinde kendilerinde olumlu izlenim bıraktığını ifade ederek "Kendisine görev yaptığı süre içerisinde çok çok teşekkür ediyorum, yeni görev yaptığı yerde de başarılar diliyorum."dedi.

Konuşmaların ardından, Mürefte Karakol Komutanlığına katkıda bulunanlara plaket verildi.

Yorumlar   

 
0 #2 profile 27-10-2018 15:33
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

 
 
+2 #1 KAAN 23-07-2012 20:19
BABACAN ADAM BU ADAM İNŞALLAH EMEKLİ OLMAZ TÜRKİYENİN EN DÜRÜST ADAMI . BABACAN AYHAN :
 

Yorum ekle

Yorumunuzu yazarken lütfen dikkat!
1-)Türkçemize lütfen dikkat edelim.
2-)Konuyla alakasız yorum yazmayalım.
3-)Tehdit edici,küfürlü,müstehcen,kaba,nefret dolu yorum yapmayalım.