Kumbağ Beldesi
Tekirdağ'da Serinlemek İsteyenler İlginç Görüntüler Oluşturdu

Tekirdağ'da Serinlemek İsteyenler İlginç Görüntüler Oluşturdu

Tekirdağ plajlarında yoğun sıcaklardan bunalanların serinlemek için başvurduğu yöntemler ilginç görüntüler oluşturuyor.

Tekirdağ plajlarında yoğun sıcaklardan bunalanların serinlemek için başvurduğu yöntemler ilginç görüntüler oluşturuyor. İç çamaşırı ve elbiseleriyle serinleyen vatandaşlar, otomobil şambreli ile yüzerek denizin keyfini çıkardı.

Hava sıcaklarının 35 dereceyi bulduğu Tekirdağ'da vatandaşlar serinlemek için plajlara koştu. Sıcaktan bunalan çok sayıda vatandaş merkeze 10 kilometre uzaklıkta bulunan Kumbağ beldesindeki halk plajına akın ederken, bazı vatandaşların denize elbiseleri ve iç çamaşırlarıyla girmesi ilginç görüntüler oluşturdu. Bazıları ise yanlarında getirdikleri otomobil şambreli ile yüzerek denizin keyfini çıkardı. Bazı vatandaşlar ise darbuka ve klarnet çalarak hafta sonu tatilinin keyfini çıkardı.

Kumbağ beldesinde hafta sonları insanların plajlara akın ettiğini belirten belde belediye başkanı Hüseyin Uzunlar, "Kumbağ Tekirdağ'ın Bodrum'u. Beldemizin kış nüfusu 2 bin yaz nüfusumuz 150 bini buluyor. Marmara Denizi'nin en temiz suyu Kumbağ'dadır. Özellikle İstanbul'dan insanlar beldemize akın ediyor. Gelenler burada konaklamadan eğlenceye her şeyi bulabilir. Sahili ve temiz denizi ile insanlar burada doyasıya tatilini geçiriyor" dedi.

Yorumlar   

 
0 #1 profile 01-11-2018 09:52
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

 

Yorum ekle

Yorumunuzu yazarken lütfen dikkat!
1-)Türkçemize lütfen dikkat edelim.
2-)Konuyla alakasız yorum yazmayalım.
3-)Tehdit edici,küfürlü,müstehcen,kaba,nefret dolu yorum yapmayalım.